Používame Cookies, aby sa vám u nás príjemne nakupovalo.

 


 

Sme Vám k dispozícii

Po. až So.

od 08:00 do 20:00

 


 


 

Partneri:


 

 

 

 


Úvod » OBLIEČKY A BYTOVÝ TEXTIL » Bavlnené obliečky

OBLIEČKY A BYTOVÝ TEXTIL / Bavlnené obliečky

V tejto sekcii nebol nájdený žiaden tovar.


Bavlnené obliečky patria medzi najobľúbenejší druh obliečok vôbec. Nielen že skvele sajú pot, ale sú tiež veľmi príjemné a hebké na dotyk, udržia si dlho farbu a sú v ponuke v celej rade prevedení. Bavlnené obliečky, ktoré si u nás môžete vybrať zo širokej ponuky majú zapínanie na gombíky alebo na zips sú nielen veľmi pohodlné, ale aj vysoko kvalitné a za dobré ceny. Samozrejmosťou je 100% bavlna a dlhá životnosť ponúkaných bavlnených obliečok, ktoré si u nás môžete kúpiť v celej rade moderných prevedení.

K obliečkam neodmysliteľne patria aj dámske pyžamá, pánske pyžamá, saténové pyžamá, dámske košieľky a samozrejmosťou v našej ponuke sú aj detské pyžamá.

 

Bavlna patrí medzi najpohodlnejšie a najobľúbenejšie druhy textilu nielen v oblasti obliečok. Pretože Vám chceme dopriať čo najväčšie pohodlie a luxus, zaradili sme do našej ponuky veľmi pohodlné bavlnené obliečky vyrobené zo 100% bavlny. Vďaka celej rade elegantných motívov, ktoré obsahujú ponúkané bavlnené obliečky, získate nielen veľmi krásne obliečky, ale aj ich luxusné prevedenie, v ktorom sa zaspáva ešte príjemnejšie. Prejdite si sami, našou širokú ponuku bavlnených obliečok, a vyskúšajte aké je to zaspávať v luxusných a pohodlných bavlnených obliečkach.

M2ZkMG