Používame Cookies, aby sa vám u nás príjemne nakupovalo.

 


 

Sme Vám k dispozícii

Po. až So.

od 08:00 do 20:00

 


 


 

 

 

Instagram

 


Partneri:


 

 

 

 


Úvod » PYŽAMÁ » Pyžamá pre deti a mládež

PYŽAMÁ / Pyžamá pre deti a mládež


EUR
EUR
Veľkosť:
Farba:
Výrobca:
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
Tričko má dlhé rukávy a okrúhly výstrih. Je v modrej farbe, doplnené potlačou. Má ozdobné švy v okolí výstrihu. V páse dlhých pyžamových nohavíc je umiestnená pohodlná úzka guma. Presné miery produktu viď. tabuľka. K dispozícií je tiež bavlnené pánske pyžamo Leo pre otecka a chlapčenské pyžamo Leo pre staršieho brata. 
naša cena 16,30 EUR

Chlapčenské bavlnené dlhé pyžamo Leo tmavo modré
Skladom


Pyžamo je ušité z čistej kvalitnej bavlny. Tričko je v zelenej farbe doplnené potlačou. Má dlhé rukávy, okrúhly výstrih a ozdobné švy v okolí výstrihu. V páse dlhých pyžamových nohavíc je umiestnená pohodlná guma. Presné miery produktu viď. tabuľka. K dispozícií je tiež bavlnené pánske pyžamo Leo s rovnakým vzorom vhodné napríklad pre otecka, alebo chlapčenské pyžamo Leo. 
naša cena 21,20 EUR

Chlapčenské bavlnené dlhé pyžamo Leo zelené
Skladom


Tričko má dlhé rukávy a okrúhly výstrih. Je v zelenej farbe, doplnené potlačou. Má ozdobné švy s okolí výstrihu. V páse dlhých pyžamových nohavíc je umiestnená pohodlná úzka guma. Presné miery produktu viď. tabuľka. K dispozícií je tiež bavlnené pánske pyžamo Leo s rovnakým vzorom vhodné napríklad pre otecka, alebo pyžamo Leo pre staršieho brata.
naša cena 16,30 EUR

Chlapčenské bavlnené dlhé pyžamo Leo zelené
Skladom


Tričko má dlhé rukávy a okrúhly výstrih s kontrastným lemom. Je prúžkované. Nohavice sú jednofarebné, s pružnou gumou v páse. Nohavice sú zakončené na manžety. Na tričku je nápis wanted one of many (líši sa od fotografie).  Pre oteckov môžete zakúpiť Pánske pyžamo Max s podobným vzorom. 
naša cena 17,60 EUR

Chlapčenské bavlnené dlhé pyžamo Max so psom zelené
Skladom
Novinka


Tričko je v svetle modrej farbe má dlhé rukávy a okrúhly výstrih. Dlhé kárované nohavice majú v páse úzku plochú gumu. Výhodou tohto pyžama je zakončenie rukávov a nohavíc na pohodlné a pružné náplety. K dispozícií je chlapčenské pyžamo Vojta s rovnakým vzorom ako Maty, vhodné napríklad pre staršieho brata. K podobnému pyžamu patrí tiež pánske pyžamo Adam.
naša cena 17,10 EUR

Chlapčenské bavlnené dlhé pyžamo s autom Maty modré
Skladom


Komplet tvorí tričko s krátkymi rukávmi a kraťasy, v páse na pohodlnú gumu. Presné miery produktu viď. tabuľka.
naša cena 18,00 EUR

Chlapčenské bavlnené pyžamo auto s prúžkami Max modré
Skladom


Tričko má dlhé rukávy, okrúhly výstrih a je zdobené potlačou a ozdobnými švy okolo výstrihu. Dlhé pyžamové nohavice majú v páse pohodlnú gumu. K dispozícií je tiež pánske pyžamo Leo v rovnakom dizajne vhodné napríklad pre otecka.
naša cena 21,20 EUR

Chlapčenské bavlnené pyžamo dlhé Leo modré
Skladom


Chlapčenské bavlnené pyžamo dlhé Vojta modré
00% bavlna (tričko), 92% bavlna a 8% polyester
Modré tričko má dlhé rukávy a guľatý výstrih. Výhodou tohto pyžama je zakončenie rukávov a nohavíc na pohodlné pružné manžety. Dlhé nohavice majú v páse úzku plochú gumu. Presné miery produktu viď. tabuľka. K dispozícií je tiež chlapčenské pyžamo Maty s rovnakým vzorom napríklad pre mladšieho brata. 
naša cena 23,70 EUR

Chlapčenské bavlnené pyžamo dlhé Vojta modré
Skladom


Chlapčenské bavlnené pyžamo s veselým obrázkom. Letné chlapčenské pyžamo s veselým obrázkom. Modré tričko s krátkymi rukávmi. Krátke kárované šortky na bokoch vrecká. Kvalitný jemný bavlnený materiál.
naša cena 15,10 EUR

Chlapčenské bavlnené pyžamo Julek modré
Skladom


Tričko je v modrej farbe, má dlhé rukávy a guľatý výstrih. Potlač auta a nápis určite poteší každého chlapca. Nohavice majú v páse plochú gumu. Sú v tmavo šedej a modrej farbe so vzorom kostičiek Presné miery produktu viď. tabuľka. K dispozícii je tiež bavlnené pánske pyžamo Roman s rovnakým vzorom. 
naša cena 20,40 EUR

Chlapčenské bavlnené pyžamo s autom Franta modré
Skladom


Komplet tvorí tričko s krátkymi rukávmi a jednofarebné kraťasy, ktoré majú v páse pohodlnú gumu. K dispozícii je aj pyžamo Max pre starších chlapcov a pánske pyžamo Max pre oteckov s rovnakým vzorom.
naša cena 13,10 EUR

Chlapčenské bavlnené pyžamo s autom Max modré
Skladom


Pyžamo sa skladá z trička s dlhým rukávom a dlhými nohavicami. Zakončenie rukávov aj nohavíc na pohodlné manžety. Tričko je ladené v tyrkysovo-modrej farbe a doplnené nápisom. Nohavice majú v páse úzku, plochú gumu a majú dve vrecká. Pyžamo je z čistej bavlny. K dispozícii je tiež totožné pyžamo Kamil pre pánov. Skvelý tip na darček pre otca so synom. Presné miery produktu viď tabuľka. 
naša cena 21,20 EUR

Chlapčenské bavlnené pyžamo s nápisom Kamil tyrkysové
Skladom


Tričko je tyrkysovej farby, má dlhé rukávy a okrúhly výstrih. Zdobí ho nápis. Dlhé nohavice majú geometrický vzor. Majú dve postranné vrecká. Presné miery produktu viď. tabuľka. S rovnakým nápisom je k dispozícií tiež pánske pyžamo Marián šedé a Marián modré.
naša cena 22,00 EUR

Chlapčenské bavlnené pyžamo s nápisom Marián tyrkysové
Skladom


Komplet tvorí žlto-bielo-sivé pruhované tričko s krátkym rukávom a kraťasy v tmavo sivej farbe v páse na gumu. Presné miery produktu viď tabuľka. 
naša cena 13,10 EUR

Chlapčenské bavlnené pyžamo s obrázkami Max monsters šedá
Skladom


Komplet tvorí jednofarebné tričko s krátkym rukávom a kárované kraťasy, ktoré sú v páse na gumu.
naša cena 13,50 EUR

Chlapčenské detské bavlnené pyžamo Damian Superhero zelené
Skladom
Novinka


Chlapčenské dlhé bavlnené pyžamo Kája šedé
95% bavlna, 5 % elastan (horný diel), 92% bavlna, 8% polyester ( dolný diel)
Tričko je vo svetle šedom melíru, má dlhé rukávy a okrúhly výstrih. Dlhé nohavice majú praktické vrecká. Presné miery produktu viď. tabuľka. K dispozícií je tiež pánske pyžamo Karel v rovnakom dizajne vhodné napríklad pre otecka. 
naša cena 21,60 EUR

Chlapčenské dlhé bavlnené pyžamo Kája šedé
Skladom


Pyžamo je vyrobené zo 100% bavlny. Tričko je s dlhými rukávmi a okrúhlym výstrihom. Nohavice sú dlhé a majú pružnú gumu v páse.
naša cena 23,60 EUR

Chlapčenské dlhé bavlnené pyžamo Leo cross modré
Skladom


Chlapčenské dlhé pyžamo Leo cross béžové
92% bavlna, 8% polyester (horný diel), 100% bavlna (spodný diel)
Pyžamo je vyrobené z kvalitnej bavlny. Tričko je s dlhými rukávmi a okrúhlym výstrihom. Je melírované. Nohavice sú dlhé a majú pružnú gumu v páse. Sú kárované. S rovnakým designom si môžete kúpiť tiež pyžamo pre mladších chlapcov Leo cross.
naša cena 23,60 EUR

Chlapčenské dlhé pyžamo Leo cross béžové
Skladom


Chlapčenské dlhé pyžamo Leo cross power béžové
92% bavlna, 8% elastan (horný diel), 100% bavlna (dolný diel)
Pyžamo je vyrobené zo 100% bavlny. Má kvalitnú potlač, okrúhly výstrih a dlhé rukávy. Kárované nohavice sú dlhé a majú pružnú gumu v páse. S rovnakým designom si môžete zakúpiť tiež pyžamo pre starších chlapcov Leo.
naša cena 18,80 EUR

Chlapčenské dlhé pyžamo Leo cross power béžové
Skladom


Pyžamo je vyrobené zo 100% bavlny. Má kvalitnú potlač, okrúhly výstrih a dlhé rukávy. Kárované nohavice sú dlhé a majú pružnú gumu v páse. S rovnakým designom si môžete tiež zakúpiť pyžamo pre starších chlapcov Leo a pánske pyžamo Leo vhodné pre otecka. 
naša cena 18,80 EUR

Chlapčenské dlhé pyžamo Leo cross power modré káro
Skladom
Novinka


Chlapčenské krátke pyžamo Maxík pruhované šedé
100% bavlna (horný diel) 92% bavlna, 8% polyester (dolný diel)
Komplet tvoria červeno-modré pruhované tričko s krátkym rukávom a kraťasy v páse na gumu.
naša cena 13,50 EUR

Chlapčenské krátke pyžamo Maxík pruhované šedé
Skladom
Novinka


Bavlnené chlapčenské pyžamo s nápisom, v svetlo šedej a červenej farbe, so vzorom kocky na nohaviciach. Tričko má dlhé rukávy .Dlhé pyžamové nohavice majú v páse všitú pružnú plochú guma. Nohavice sú zakončené na pružné manžety.
naša cena 20,40 EUR

Chlapčenské pyžamo Miloš svetlo šedé
Skladom


Tričko je ružovej farby, zdobené potlačou a veselým vzorom. Má dlhé rukávy a okrúhly výstrih. V páse dlhých nohavíc je všitá pružná gumička. Mašlička v páse je ako ozdoba. Súčasťou pyžama nie sú plyšové bačkory. K dispozícií je tiež dievčenské pyžamo Maja a dámske pyžamo Maja s rovnakým dizajnom.
naša cena 15,50 EUR

Detské bavlnené pyžamo so srdiečkom Maja ružové
Skladom


Letné detské bavlnené pyžamko. Tričko s krátkymi rukávmi, okrúhlym výstrihom. Na prednej strane je našitý veselý nápis - Ja som oteckové dievča. 3/4 nohavice s gumou v páse sú na koncoch stiahnuté pružným lemom. Pyžamo je vyrobené z príjemnej veľmi kvalitnej bavlny.
naša cena 15,10 EUR

Detské pyžamo Bianka
Skladom


Detské bavlnené pyžamo s potlačou roztomilého ľadového medvedíka. Tričko má príjemnú modrú farbu, a dlhé rukávy s lesklou potlačou. Nohavice sú tmavo modrej farby so zimným motívom. Na konci nohavíc sú pružné manžety. V páse je majú plochú širšiu gumu.  
naša cena 15,50 EUR

Detské pyžamo Medvedík Míša modré
Skladom


Nočný overal nadchne deti svojim zvieracím vzorom. Overal je vyrobený z bavlnenej priadze typu mega soft - mäkké a hebké na dotyk. Má dve postranné vrecká. Zapína sa na kovové cvoky. Na rukávoch a nohaviciach sa nachádzajú manžety, vďaka ktorým sa aj lepšie prispôsobí výške postavy. Presné miery produktu viď tabuľka. 
naša cena 23,70 EUR

Detský bavlnený nočný overal so psíkmi Asta béžový
Skladom


Nočná košeľa má 3/4 rukávy. Dolný okraj je strihaný oble. K dispozícií je tiež dievčenská nočná košeľa Malina pre mladšie dievky alebo dámska košieľka Rita fialová s podobným vzorom. 
naša cena 18,80 EUR

Dievčenská bavlnená košieľka Molly staroružová medvedíci
Skladom
Novinka


Nočná košeľa má dlhé rukávy zakončené praktickými manžetami. Výstrih je guľatý. Dolný okraj je strihaný oble. Košieľku zdobí ružové olemovanie okolo výstrihu. Je vyrobená z čistej bavlny. K dispozícií je tiež dievčenské pyžamo Maja pre staršie aj mladšie slečny. Presné miery produktu viď. tabuľka. 
naša cena 13,50 EUR

Dievčenská bavlnená košieľka s medviedikom Malina šedá
Skladom


Nočná košeľa má 3/4 rukávy a okrúhly výstrih. Dolný okraj je strihaný oble. Košieľku zdobí ružové olemovanie okolo výstrihu a dolného okraja. Je ušitá z kvalitnej čistej bavlny. Súčasťou balenia nie je páska na oči. Presné miery produktu viď. tabuľka. K dispozícií je tiež dievčenská nočná košeľa Malina pre menšie deti a dámska nočná košeľa Molly.
naša cena 15,10 EUR

Dievčenská bavlnená nočná košeľa Molly coffee béžová
Skladom


Roztomilá dievčenská košieľka v šedej farbe so vzorom žltých citrónov. Košieľka má krátke rukávy a okrúhly výstrih. Predný diel košieľky je kratší než zadný. K dispozícii je aj dievčenská nočná košeľa Molly s rovnakým vzorom.
naša cena 11,80 EUR

Dievčenská bavlnená nočná košeľa s citrónmi Pepa šedá
Skladom


Nočná košeľa má 3/4 rukávy a okrúhly výstrih. Dolný okraj je strihaný oble. Košieľku zdobí tyrkysové olemovanie okolo výstrihu a dolného okraja. Je ušitá z kvalitnej čistej bavlny. Presné miery produktu viď. tabuľka. 
naša cena 15,10 EUR

Dievčenská bavlnená nočná košeľa s dúhou Molly šedá
Skladom


Nočná košieľka je vyrobená z príjemného bavlneného materiálu. Má krátke rukávy a okrúhly výstrih. Spodný okraj je strihaný do oblúku.
naša cena 14,30 EUR

Dievčenská bavlnená nočná košieľka lemonade Molly šedá
Skladom


Nočná košieľka má krátke rukávy a guľatý výstrih. Predný diel zdobí nápis. Spodný okraj je strihaný do oblúku.
naša cena 14,30 EUR

Dievčenská bavlnená nočná košieľka Molly Hello lososová
Skladom


Nočná košeľa je vybavená 3/4 rukávmi. Výstrih je guľatý. Dolný okraj je strihaný oble. K dispozícií je tiež dámska nočná košieľka Jurata, dámské pyžamo Maja a dievčenské pyžamo Maja s rovnakým dizajnom.
naša cena 15,10 EUR

Dievčenská bavlnená nočná košieľka s medveďom Molly šedá
Skladom


Nočná košeľa má dlhé rukávy zakončené praktickými manžetami. Dolný okraj je strihaný oble, výstrih je guľatý. Je vyrobená z bavlny s prídavkom polyesteru. S rovnakým vzorom je k dispozícií tiež dievčenské pyžamo Sofie a dámska košeľa Molly. Presné miery produktu viď. tabuľka. 
naša cena 13,50 EUR

Dievčenská košieľka s hviezdami Malina ružová
Skladom


Nočná košeľa je ušitá z bavlny s prímesou polyesteru, takže je príjemná, elastická a má štýlové prúžky. Má tiež krásnu nášivku mačičiek. Dievčenská nočná košieľka s dlhými rukávmi ma spodok zaoblený, čo pôsobí veľmi elegantne. 
naša cena 13,10 EUR

Dievčenská nočná košeľa s dlhým rukávom Kitty ružová s pruhmi
Skladom


Pyžamo sa skladá z trička s dlhým rukávom a z dlhých nohavíc. Tričko je v lososovej farbe a doplnené potlačou. Nohavice majú v páse plochú gumu. Sú v čiernej farbe so vzorom mačičiek. Pyžamo je vyrobené z čistej, kvalitnej bavlny. K dispozícii je tiež pyžamo s totožným vzorom pre dospelých.
naša cena 14,90 EUR

Dievčenské bavlnené dlhé pyžamo Elza lososovo čierne mačička
Skladom


Pyžamo je vyrobené z kvalitného materiálu. Tričko má dlhé rukávy a okrúhly výstrih. Zadná časť je predĺžená, strihaná oble. Je zdobené kvalitnou potlačou. Pyžamové nohavice sú vzorované. Sú zdobené všitou mašličkou. S rovnakým vzorom je k dispozícií tiež pyžamo pre menšie slečny Maja a dámske pyžamo Maja. 
naša cena 23,30 EUR

Dievčenské bavlnené dlhé pyžamo Maja červené snow medvedíci
Skladom
Novinka


Červené tričko má dlhé rukávy a guľatý výstrih. Rukávy aj nohavice sú zakončené na praktické manžety. Pyžamo je vhodné zakúpiť ako set s chlapčenským, alebo pánskym a dámskym pyžamom (pripravujem). Tip na darček. Veľkosť 122 odpovedá 122/128, veľkosť 134 odpovedá 134/140, veľkosť 146 odpovedá 146/152. 
naša cena 23,30 EUR

Dievčenské bavlnené dlhé pyžamo Princess červené káro
Skladom


Ružové tričko má dlhé rukávy a okrúhly výstrih. Je zdobené veselou potlačou. Dlhé pyžamové nohavice s motívom srdiečok majú v páse všitú pružnú gumičku. Zakúpiť si môžete tiež detské pyžamo Maja, alebo dámske pyžamo Maja pre maminku.
naša cena 20,40 EUR

Dievčenské bavlnené pyžamo dlhé so srdcom Maja ružové
Skladom


Dievčenské aj chlapčenské pyžamá sú vyrobené z čistej bavlny v príjemných veselých farbách z rôznymi nášivkami a ozdobami. Nájdete u nás pyžamá z dlhým aj s krátkym rukávom a pre dievčatká nočné košieľky.  Dievčenské pyžamká sú ozdobené volánikmi, mašličkami a peknými výšivkami. Chlapčenské pyžamá sa skladajú s trička a nohavíc potlačených veselými  obrázkami. Z našej ponuky si určite každý vyberie.

Ako doplnok k pyžamu sa tiež zíde teplý detský župan, ktorý si tiež môžete vybrať na našom internetovom obchode pradloiva.sk.

MWYxM