Používame Cookies, aby sa vám u nás príjemne nakupovalo.

 


 

Sme Vám k dispozícii

Po. až So.

od 08:00 do 20:00

 


 


 

Partneri:


 

 

 

 


Úvod » PANČUCHY A PONOŽKY » Samodržiace pančuchy

PANČUCHY A PONOŽKY / Samodržiace pančuchy


EUR
EUR
Veľkosť:
Farba:
Výrobca:
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
Pások poskytuje mnohým ženám komfort pri chôdzi. Slúži ako ochrana stehien proti odreninám a poteniu spôsobeným trením nôh o seba. Na vnútornej strane sa nachádzajú praktické silikónové pásky, ktoré zaručia ich dobré držanie na mieste. Bandaletky sú známe tiež pod názvom bandeletky, thigh band, alebo bandalettes. V balení sa nachádzajú 2ks bandaletiek (1 pár). Výška bandeletiek je cca 15 cm. 
naša cena 10,50 EUR

Dámske bandeletky Thigh Band hladké béžové
Skladom
Novinka


Elegantné pančuchy s jemnosťou 40 DEN. Pančuchy držia na mieste vďaka silikónovým prúžkom, ktoré sú umiestnené po rubovej strane širšieho pruhu čipky. Majú zosilnenú špičku.
naša cena 7,80 EUR

Dámske elegantné samodržiace pančuchy Vivien 40 DEN biele
Skladom


Mimoriadne pohodlné pančuchy s obsahom lycry a polyamidu. Priadza má certifikát chránenej značky Lurex. Sú priehľadné a matné. Čipka je spevnená silikónovým prúžkom, vďaka ktorému pančuchy držia na mieste. Sú vylepšené o zosilnenú špičku. Sila vlákna je 20 DEN.
naša cena 15,40 EUR

Dámske luxusné samodržiace pančuchy ST109 béžové
Skladom


Široká ozdobná čipka poskytuje mnohým ženám komfort pri chôdzi. Slúži ako ochrana stehien proti odreninám a poteniu spôsobeným trením nôh o seba. Na vnútornej strane sa nachádzajú praktické silikónové pásky, ktoré zaručia ich dobré držanie na meste. Ochranné pásky sú k dispozícií v štyroch veľkostiach podľa obvodu stehien. V balení sa nachádzajú 2ks ochranných páskov (1 pár). Výška je cca 15 cm. 
naša cena 11,00 EUR

Dámske samodržiace ochranné pásky na stehná čipka ecru
Skladom


Široká ozdobná čipka poskytuje mnohým ženám komfort pri chôdzi. Slúži ako ochrana stehien proti odreninám a potení spôsobeným trením nôh o seba. Na vnútornej strane sa nachádzajú praktické silikónové pásky, ktoré zaručia ich dobré držanie na mieste. Ochranné pásky sú k dispozícií v štyroch veľkostiach podľa obvodu stehien. V balení sa nachádzajú 2ks ochranných páskov (1 pár). Výška je cca 15 cm. 
naša cena 11,00 EUR

Dámske samodržiace ochranné pásky na stehná s čipkou čierne
Skladom


Elegantné pančuchy s jemnosťou 20 DEN. Pančuchy držia na mieste vďaka silikónovým prúžkom, ktoré sú umiestnené po rubovej strane širokého pruhu čipky. 
naša cena 7,40 EUR

Dámske samodržiace pančuchy Kama 20 DEN čierne
Skladom


Elegantné pančuchy s jemnosťou 8 DEN. Pančuchy držia na mieste vďaka silikónovým prúžkom, ktoré sú umiestnené po rubovej strane širšieho pruhu čipky.
naša cena 7,40 EUR

Dámske samodržiace pančuchy Lorenza 8 DEN čierne
Skladom


Luxusné pančuchy s jemnosťou 20 DEN. Pančuchy držia na mieste vďaka silikónovým prúžkom, ktoré sú umiestnené po rubovej strane širšieho pruhu čipky.
naša cena 7,40 EUR

Dámske samodržiace pančuchy Lucrezia 20 DEN čierne
Skladom


Pôvabné dámske pančuchy so silou vlákna 20 DEN majú zosilnenú špičku. Pás kvetinovej čipky je na rubu opatrený silikónovou vrstvou, ktorá zabraňuje skĺznutiu pančuchy z miesta. Ideálny model pre každodenné nosenie.
naša cena 7,40 EUR

Dámske samodržiace pančuchy s čipkou Kama 20 DEN biele
Skladom
Novinka


Jemnosť pančúch je 17 DEN. Majú čipku s dvojitým silikónovým pásikom na rube. Nemajú zosilnený špic.
naša cena 6,90 EUR

Dámske samodržiace pančuchy s čipkou ST003 čierne
Skladom


Elegantné pančuchy s jemnosťou 40 DEN. Pančuchy držia na mieste vďaka silikónovým prúžkom, ktoré sú umiestnené po rubovej strane širšieho pruhu čipky.
naša cena 7,80 EUR

Dámske samodržiace pančuchy Vivien 40 DEN čierne
Skladom


Luxusné pančuchy s jemnosťou 20 DEN. Na zadnej strane sa nachádza pruh. Pančuchy držia na mieste vďaka silikónovým prúžkom, ktoré sú umiestnené po rubovej strane samodržiaceho lemu.
naša cena 6,10 EUR

Dámske samodržiace sieťkované pančuchy Gloria 20 DEN čierne
Skladom
Novinka


Luxusné pančuchy s jemnosťou 20 DEN. Na zadnej strane sa nachádza jemný design. Pančuchy držia na mieste vďaka silikónovým prúžkom, ktoré sú umiestnené po rubovej strane širšieho pruhu čipky.
naša cena 9,00 EUR

Dámske sieťkované samodržiace pančuchy Sara 20 DEN čierne
Skladom


Luxusné sieťované pančuchy s jemnosťou 20 DEN. Pančuchy držia na mieste vďaka silikónovým prúžkom, ktoré sú umiestnené po rubovej strane širšieho pruhu čipky. 
naša cena 7,40 EUR

Dámske sieťované pančuchy Lucrezia 20 DEN biele
Skladom


Pančuchy Calze Plus 15 DEN biele
85% polyamid, 15% elastan
Pančuchy držia dobre na mieste a nezošmykujú sa vďaka silikonovým pásikom umiestneným na rube čipkovaného lemu. Pančuchy sú matné a priehľadné, s jemnosťou 15 DEN.  
naša cena 10,60 EUR

Pančuchy Calze Plus 15 DEN biele
Skladom


Široká ozdobná čipka poskytuje veľa ženám komfort pri chôdzi. Slúži ako ochrana stehien pred odreninami a poteniu. Na vnútornej strane sa nachádzajú praktické silikónové pásy, ktoré zaručujú ich držanie na mieste. K dispozícii sú v štyroch veľkostiach podľa obvodu stehna. V balení sú 2 kusy bandaletiek (1 pár).  
naša cena 11,00 EUR

Samodržiace čipkované bandaletky Thigh Band béžové telové
Skladom
Novinka


Pančuchy sú samodržiace a majú silikónovú vrstvu, a preto perfektne držia na mieste. Sú zakončené širokou čipkou so sviežim kvetinovým vzorom. Pančuchy majú zvodnú čiernu farbu v kombinácii s červenou na čipke. Špička je nezvýraznená, takže použitý materiál je veľmi odolný. Jemnosť je 20 DEN. Pančuchy sú balené v krabičke a sú vhodné tiež ako darček. Hodia sa tiež ako doplnok k podväzkovému
naša cena 16,50 EUR

Samonosné pančuchy s čipkou AVIOR 540 čierne
Skladom


Pásky na stehná ochránia vaše nohy pred tvorbou odrenín. Skvele sa nosia a držia na mieste vďaka vnútornej silikónovej vrstve z lekárskeho silikónu. Sú vyrobené z jemnej čipky so vzorom kvetín a sú dostatočne priedušné. Výška je cca 15 cm. Veľkosť vyberajte podľa obvodu stehna podľa tabuľky veľkostí. 
naša cena 11,20 EUR

Vzorovaná ochrana stehien Gabriella béžové
Skladom


Ochrana stehien prináša komfort a úľavu všetkým ženám, ktoré trápia odreté stehná pri nosení sukní a šatov. Dobre držia na mieste vďaka štyrom silikónovým páskam umiestnených na vnútornej strane. Sú vyrobené z jemnej, priedušnej čipky so vzorom kvetiniek. Pás je vysoký cca 15 cm, široký cca 34 cm (meraná veľkosť 3XL/4XL).Pri výbere veľkosti sa prosím riaďte danou tabuľkou veľkostí. 
naša cena 11,20 EUR

Vzorovaná ochrana stehien Gabriella čierne
Skladom

Samodržky sú veľmi obľúbeným druhom bielizne u väčšiny žien a dievčat, ktoré s ich pomocou zvýrazňujú prirodzene krásne krivky ich nôh. Na výber sú pančuchy v mnohých rôznych praktických variantoch s nepreberným množstvom vzorov. V našom internetovom obchode si môžete tento obľúbený druh tovaru vybrať. Zo širokej ponuky si ľahko vyberie každá žena tie pravé pančuchy, ktoré presne vyhovujú jej predstavám, potrebám a rôznym príležitostiam.

OTJjZDY4Z