Používame Cookies, aby sa vám u nás príjemne nakupovalo.

 


 

Sme Vám k dispozícii

Po. až So.

od 08:00 do 20:00

 


 


 

 

 

Instagram

 


Partneri:


 

 

 

 


Úvod » PANČUCHY A PONOŽKY » Samodržiace pančuchy

PANČUCHY A PONOŽKY / Samodržiace pančuchy


EUR
EUR
Veľkosť:
Farba:
Výrobca:
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
Pások poskytuje mnohým ženám komfort pri chôdzi. Slúži ako ochrana stehien proti odreninám a poteniu spôsobeným trením nôh o seba. Na vnútornej strane sa nachádzajú praktické silikónové pásky, ktoré zaručia ich dobré držanie na mieste. Bandaletky sú známe tiež pod názvom bandeletky, thigh band, alebo bandalettes. V balení sa nachádzajú 2ks bandaletiek (1 pár). Výška bandeletiek je cca 15 cm. 
naša cena 10,50 EUR

Dámske bandeletky Thigh Band hladké béžové
Skladom
Novinka


Elegantné pančuchy s jemnosťou 40 DEN. Pančuchy držia na mieste vďaka silikónovým prúžkom, ktoré sú umiestnené po rubovej strane širšieho pruhu čipky. Majú zosilnenú špičku.
naša cena 7,80 EUR

Dámske elegantné samodržiace pančuchy Vivien 40 DEN biele
Skladom


Mimoriadne pohodlné pančuchy z kvalitných vlákien. Sú vyrobené z priadze LYCRA, priehľadné a matné. Čipka je z rubu spevnená silikónovým prúžkom, vďaka ktorému pančuchy držia na mieste. Sú vylepšené o zosilnenú špičku. Sila vlákna je 20 DEN.
naša cena 15,40 EUR

Dámske luxusné samodržiace pančuchy ST105 béžové
Skladom


Mimoriadne pohodlné pančuchy s obsahom lycry a polyamidu. Priadza má certifikát chránenej značky Lurex. Sú priehľadné a matné. Čipka je spevnená silikónovým prúžkom, vďaka ktorému pančuchy držia na mieste. Sú vylepšené o zosilnenú špičku. Sila vlákna je 20 DEN.
naša cena 15,40 EUR

Dámske luxusné samodržiace pančuchy ST109 béžové
Skladom


Široká ozdobná čipka poskytuje mnohým ženám komfort pri chôdzi. Slúži ako ochrana stehien proti odreninám a potení spôsobeným trením nôh o seba. Na vnútornej strane sa nachádzajú praktické silikónové pásky, ktoré zaručia ich dobré držanie na mieste. Ochranné pásky sú k dispozícií v štyroch veľkostiach podľa obvodu stehien. V balení sa nachádzajú 2ks ochranných páskov (1 pár). Výška je cca 15 cm. 
naša cena 10,60 EUR

Dámske samodržiace ochranné pásky na stehná s čipkou čierne
Skladom


Exkluzívne, samonosné pančuchy s jemnosťou 20 DEN. Pančuchy držia na mieste vďaka silikónovým prúžkom, ktoré sú umiestnené po rubovej strane luxusnej čipky.
naša cena 7,40 EUR

Dámske samodržiace pančuchy Amelia 20 DEN čierne
Skladom


Pančuchy sú vyrobené z ojedinelého materiálu, ktorý sa výborne prispôsobí rôznej veľkosti. Dobre drží na mieste vďaka silikónovej vrstve, ktorou je potiahnutá rubová strana lemov. Sú zdobené peknou mašličkou umiestnenou na bokoch. Výhodou týchto pančúch je silnejší materiál - 80 DEN.
naša cena 8,20 EUR

Dámske samodržiace pančuchy Cameo 80 DEN čierne
Skladom


Pančuchy typu lycra. Majú čipkovaný lem široký cca 8 cm. V oblasti špičky sú zosilnené, bez zvýraznenia. Sila vlákna je 20 DEN.
naša cena 5,70 EUR

Dámske samodržiace pančuchy Hush 20 DEN čierne
Skladom
Novinka


Elegantné pančuchy s jemnosťou 20 DEN. Pančuchy držia na mieste vďaka silikónovým prúžkom, ktoré sú umiestnené po rubovej strane širokého pruhu čipky. 
naša cena 7,40 EUR

Dámske samodržiace pančuchy Kama 20 DEN čierne
Skladom


Elegantné pančuchy s jemnosťou 8 DEN. Pančuchy držia na mieste vďaka silikónovým prúžkom, ktoré sú umiestnené po rubovej strane širšieho pruhu čipky.
naša cena 7,40 EUR

Dámske samodržiace pančuchy Lorenza 8 DEN čierne
Skladom


Luxusné pančuchy s jemnosťou 20 DEN. Pančuchy držia na mieste vďaka silikónovým prúžkom, ktoré sú umiestnené po rubovej strane širšieho pruhu čipky.
naša cena 7,40 EUR

Dámske samodržiace pančuchy Lucrezia 20 DEN čierne
Skladom


Pôvabné dámske pančuchy so silou vlákna 20 DEN majú zosilnenú špičku. Pás kvetinovej čipky je na rubu opatrený silikónovou vrstvou, ktorá zabraňuje skĺznutiu pančuchy z miesta. Ideálny model pre každodenné nosenie.
naša cena 7,40 EUR

Dámske samodržiace pančuchy s čipkou Kama 20 DEN biele
Skladom
Novinka


Pančuchy sú zakončené čipkovaným pásom so silikónovou vnútornou vrstvou. Pás je vysoký cca 15 cm. V oblasti špičky sú zosilnené, bez zvýraznenia. Sila vlákna je 20 DEN.
naša cena 9,80 EUR

Dámske samodržiace pančuchy s čipkou Paris 03 biele
Skladom


Jemnosť pančúch je 17 DEN. Majú čipku s dvojitým silikónovým pásikom na rube. Nemajú zosilnený špic.
naša cena 6,90 EUR

Dámske samodržiace pančuchy s čipkou ST003 čierne
Skladom


Exkluzívne, samonosné pančuchy, vyrobené z talianského materiálu. Bez zosilnenej špice, silikónové prúžky umiestnené po rubovej strane čipky, ktoré držia na mieste. Zdobené jemnou, elastickou čipkou. S jemnosťou 15 DEN.
naša cena 7,40 EUR

Dámske samodržiace pančuchy s elegantnou čipkou Felice biele
Skladom


Na hornom lemu sa nachádza pás čipky so silikónovým pásikom na rubovej strane. Vďaka vylepšenej technológii výroby pančuchy dobre držia na mieste a nosia sa bez pomoci podväzkového pásu. Bez zosilnenej špičky. Jemnosť 17 DEN.
naša cena 6,90 EUR

Dámske samodržiace pančuchy ST004 čierne
Skladom


Elegantné pančuchy s jemnosťou 40 DEN. Pančuchy držia na mieste vďaka silikónovým prúžkom, ktoré sú umiestnené po rubovej strane širšieho pruhu čipky.
naša cena 7,80 EUR

Dámske samodržiace pančuchy Vivien 40 DEN čierne
Skladom


Luxusné pančuchy s jemnosťou 20 DEN. Na zadnej strane sa nachádza pruh. Pančuchy držia na mieste vďaka silikónovým prúžkom, ktoré sú umiestnené po rubovej strane samodržiaceho lemu.
naša cena 6,10 EUR

Dámske samodržiace sieťkované pančuchy Gloria 20 DEN čierne
Skladom
Novinka


Luxusné pančuchy s jemnosťou 20 DEN. Na zadnej strane sa nachádza jemný design. Pančuchy držia na mieste vďaka silikónovým prúžkom, ktoré sú umiestnené po rubovej strane širšieho pruhu čipky.
naša cena 9,00 EUR

Dámske sieťkované samodržiace pančuchy Sara 20 DEN čierne
Skladom


Luxusné sieťované pančuchy s jemnosťou 20 DEN. Pančuchy držia na mieste vďaka silikónovým prúžkom, ktoré sú umiestnené po rubovej strane širšieho pruhu čipky. 
naša cena 7,40 EUR

Dámske sieťované pančuchy Lucrezia 20 DEN biele
Skladom


Pančuchy sú vyrobené zo vzdušného materiálu s väčšími okami (typu kabaretky), s ozdobou na zadnej časti v podobe mašličiek. Pančuchy sú bez zosilnenej špičky. Sila vlákna je 20 DEN.
naša cena 6,90 EUR

Dámske sieťované pančuchy Mikaela 20 DEN červené
Skladom


Pančuchy Calze 15 DEN biele
85% polyamid, 15% elastan
Pančuchy sú priesvitné a matné. Na hornom lemu sa nachádza pás čipky so silikónovým pásikom na rubovej strane. Vďaka vylepšenej technológii výroby, pančuchy dobre držia na mieste a nosia sa bez pomoci podväzkového pásu. Jemnosť 15 DEN.
naša cena 7,80 EUR

Pančuchy Calze 15 DEN biele
Skladom
Novinka


Pančuchy Calze Plus 15 DEN čierne
85% polyamid, 15% elastan
Pančuchy držia dobre na mieste a nezošmykujú sa vďaka silikónovým pásikom umiestneným na rube čipkovaného lemu. Pančuchy sú matné a priehľadné, s jemnosťou 15 DEN.  
naša cena 9,40 EUR

Pančuchy Calze Plus 15 DEN čierne
Skladom


Široká ozdobná čipka poskytuje veľa ženám komfort pri chôdzi. Slúži ako ochrana stehien pred odreninami a poteniu. Na vnútornej strane sa nachádzajú praktické silikónové pásy, ktoré zaručujú ich držanie na mieste. K dispozícii sú v štyroch veľkostiach podľa obvodu stehna. V balení sú 2 kusy bandaletiek (1 pár).  
naša cena 10,60 EUR

Samodržiace čipkované bandaletky Thigh Band béžové telové
Skladom
Novinka

Samodržky sú veľmi obľúbeným druhom bielizne u väčšiny žien a dievčat, ktoré s ich pomocou zvýrazňujú prirodzene krásne krivky ich nôh. Na výber sú pančuchy v mnohých rôznych praktických variantoch s nepreberným množstvom vzorov. V našom internetovom obchode si môžete tento obľúbený druh tovaru vybrať. Zo širokej ponuky si ľahko vyberie každá žena tie pravé pančuchy, ktoré presne vyhovujú jej predstavám, potrebám a rôznym príležitostiam.

OTczNDNiM